SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE TE QAFA
Çmimi :
€263,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:49
ID e produktit :
94760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne lagjen 'Qafa' afer shkolles 'Meto Bajraktari'
Shtepia ka dy apartamente ne katin perdhes me nga 75m². Si dhe 130m² podrum.
Kjo pjes ka dhe leje te shendrohet eventualisht ne lokale/zyra
Ka gjithashtu garazhè
Pronè shqiptari me gjitha dokumentacionin e rregullt.

Qmimi: 263 000 euro.

Kontakti:
Tel/Viber +377 45 951358
imobanimi@gmail.com.
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »