SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Banesa me qira Qender Mitrovicë - Flat For Rent
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne qender të mitrovices afer market diellit Sallon edhe Kuzhina bashk, 2dhom gjumi,banjo,ballkon me pamje nga qyteti komplet e mobiluara dhe ka nxemje qendrore nen laminat, te gjitha te gjitha mobilet, per info na kontaktoni mund ta vizitoni gjdo kohë, banesa ka 100m2

Apartament in the center of Mitrovica
Given apartment rent has 100m2, the apartment is day room and kitchen together, and there are 2 other bedrooms, balcony and bathroom, fully furnished, all the furniture are new, and the apartment also is also new construction, and central heating, contact us all times

Wohnungen im Zentrum von Mitrovica
Angesichts der Wohnung hat 100m2, ist die Wohnung Aufenthaltsraum und Küche zusammen, und es gibt 2 weitere Schlafzimmer, Balkon und Badezimmer, voll möbliert, alle Möbel sind neu, und die Wohnung ist auch auch Neubau, und Zentralheizung, kontaktieren Sie uns alle Zeiten
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »