SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 182m2 me qira në Lagjen NIC.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 182m2 me qira në Lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në lagjen NIC në Çagllavicë dhe është mirë e mobiluar.
Shtëpia është 2 katëshe dhe ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë
1. Garazhë

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
2. Ballkon

AgjencionipërPatundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ;049/596-777 edhenëviber
044/636-334 ;049/636-333 edhenëviber
e-mail: info@pro-rks.com
GjendemipërballSh.F. “MetoBajraktari”
Rr. JosipRela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Lagjja NIC, Cagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »