SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lokacion te mire afer Qafes ne Prishtine (3min ne kembe nga Qafa, vetem 1min nga kolegji Riinvest). Kati i 2, 7, 8 dhe 9.
Shikon kah lindja, ka nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo, ballkon
Eshte me leje ndertimi dhe ndertim i ri
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »