SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 65m2 ne shitje ne Tophane
Afer shf Meto Bajraktari
Kati 1 dhe 2
Shikon kah lindja
Dy hapsira - sallon dhe nje dhome e gjumit
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »