SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.
Shtëpia gjendet afër BAU Market në lagjen Qëndresa dhe është mirë mobiluar.

Shtëpia ka gjithsej 4 kate dhe ka këtë renditje:
Podrumi:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Para dhomë
1. Kuzhinë
1. ËC
1. Terasë

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (një në dhomën e gjumit)
1. Garderobë

Kati i III-të:
1. Hapsirë rekreacioni 70m2

AgjencionipërPatundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644r
044/636-334 ;049/636-333 edhenëviber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »