SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni ZOGU shet banesen ne Qender me qmim te volitshem
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
94826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te 4 Llullat ne rrugen "Bajram Kelmendi".Eshte ne katin e 1.Ka siperfaqe prej 100m2 dhe posedon 2 dhoma 1 shpajz 1 banjo dhe ballkon. Qmimi 60 000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Rr:"Bajram Kelmendi" ; Te 4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »