SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Prishtine 86 m2 ne lagjen Tophane, banesa ka 2 dhoma gjuma dhe salloni me kuzhine e mobiluar, kati 5 me lift ndertim i ri me leje nderitimi
numri kontaktues 044 188 557 dhe 049 628 977
Informata rreth publikuesit
armend
Prishtinë
049628977
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »