SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP KA FILLUAR ME SHITJEN E OBJEKTEVE BANESORE TE NDERTIMIT TE POSA NDERTURA NE SHUM LAGJE TE PEJES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
94857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP KA FILLUAR ME SHITJEN E OBJEKTEVE BANESORE TE NDERTIMIT TE POSA NDERTURA NE SHUM LAGJE TE PEJES
Lagjejja PUHOVC KATI 4 me kfadratur 101m2
Lagjeja te ura e gurit Kati i 2 me kfadratur 100m2
Lagjeja te ura e gurit kati i 5 me kfadratur 72m2
Lagjeja istitut te bloku zekaj kati 2 kfadratur 118m2
Lagjeja te gjimnazi nga me madhja 127m2 deri em vogla 71m2 katet nga i pari deri ne kat te 4

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »