SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Semitronix Prishtine-Fushkosove
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
94866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne kompleksin Semitronix,perball Albi Outlet apo afer JYSK ne hyrje te Fushe Kosoves,vetem 4 km nga qendra e Prishtines.Banesa gjendet ne katin e katert me ashensor te ri dhe funksional.Banesa eshte ndertim i ridhe teresisht e mobiluar ne stil modern.Posedon sallon,dhome gjumi,kuzhine me terpezari,banjo me vaske dhe korikor.Gjithashtu posedon ballkon te madh ne drejtim te lindjes me pamje panoramike te Prishtines.
Banesa ka ngrohje qendrore te modelit gjerman Vaillant,me shpenzime minimale.
Objekti Semitronix ka UJE 24 ORE.vezhgim me kamera 24h si dhe sigurim fizik.Qiraja mujore:200 eur dhe 15 euro jane shpenzimet e mirembajtjes(ashensori,pastrimi,uji 24 ore,sigurimi dhe rryma e perbashket).
Cmimi eshte i panegociueshem,
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
044 638 638
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »