SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAPIM SHTEPIJA EDHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Oxhak, Parking Privat
ID e produktit :
94879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JAPIM KETO SHTEPIJA DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ:
1.BANESA KATI PERDHES DY DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN, E MOBILUAR ME MOBILE TE REJA, QMIMI 300 EURO.
2.SHTEPI KATI DYTE KA HYRJE TE VEQANT IPET ME QERA, KA NJE DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN TE NDARE E MOBILUAR, QMIMI 250 EURO (NE QMIM HYNE SHPENZIMET SI RRYMA, UJI DHE MBETURINAT).
3.SHTEPI KATI DYTE KA HYRJE TE VEQANT IPET ME QERA KA DY DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN TE NDARE E MOBILUAR, QMIMI 220 EURO ( E LIRE NGA 26.08.2015)
4.BANESA KATI 3 I BANIMIT, NJE DHOMA GJUMI NJE SALLON ME KUZHIN TE NDARE E MOBILUAR, QMIMI 200 EURO
5.BANESA KATI TRETE DY DHOMA GJUMI NJE SALLON ME KUZHIN, E MOBILUAR, QMIMI 180 EURO (E LIR NGA 01.09.2015).

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Informata rreth publikuesit
Professional
Ferizaj
044 888 129
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »