SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 600m2 ne 7 ari truall perball Taukbashqes
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:57
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
9488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 7ari toke në rrugën Ismajl Ismajli (ish Bledi II), përballë Taukbashqes dhe afër parkut Gërmia. Shtëpia është trikatëshe dhe ka sistem banesor me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve veç e veç, ku ka edhe pjesen me gjelbrim. Çdo kat është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem të nxemjes) dhe çdo kat ka përafërsisht 150m2. Gjithashtu shtëpia ka podrumin prej dy dhomave 40 m2, tri garazha, dhe hapsirë jashte garazhave për tri vetura tjera.
Qmimi është 320.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »