SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje në Breg diellit
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
94885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne breg diellit ndertim i ri kati 5 me 91m2.Banesa shitet e mobiluar ka sallon,kuzhine,3 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon,bodrum dhe garazhe,çmimi 85.000euro.
www.intercapital-ks.com 
Ne çmim nuk perfshihet garazha dhe bodrumi.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »