SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat mbrapa teatrit ne Prishtine
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '13
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
9490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.banesa prej 128.57m2,kati i dyte-cmimi 900euro/m2

2.banesa prej 142.43m2,kati i dyte (perfundim e siper)-cmimi 1000euro/m2

3.banesa prej 56.95m2,kati i katert-cmimi 950euro/m2

4.banesa prej 73.62 m2,kati i katert-cmimi 950euro/m2
me kete rendije:1 dhome gjumi,nja sallon,kuzhinen,2 ballkona, nje banjo

5.banesa prej 80m2,kati i katert-cmimi 950euro/m2
me kete renditje: 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,nja banjo,nje vc,nje ballkon

banesat jane te gatshme per banim (pervec te dytes),dhe jane me dokumentacion te rregullt,perkthimi i menjehershem.

MBI TE GJITHA SINQERITETI !

per me teper informata:
tel:038 220 145
mob: 044 358 416 , 049 179 607 (9-18h)
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Adresa:rr Nëna Terezë ,Grand Hotel , kati përdhes(holli i hotelit)
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Prishtine [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »