SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese eksluzive në qendër 90m2 - rruga Bajram Kelmendi
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
94941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ndërtese të re (2011) në rrugën Bajram Kelmendi, lëshohet me qera banesa 90m2, në katin e katërt me lift. Ka dy dhoma të gjumit, sallon në një hapsirë të përbashkët me kuzhine, ballkon dhe parking. Banesa ka klimatizim, nxemje qëndrore, një shpajz me maqinë të larjes dhe tharrjes.

Banesa është e re, me kuzhinë dhe banjo të kualitetit të lartë.

Banesa lëshohet e mobiluar.

Cmimi 550E përshirë të gjitha shpenzimet POS RRYMES.
Ne cmim përshihet abonimi mujor i internetit.

Përparësi kanë ndërkombëtarët.
Informata rreth publikuesit
Tef
Prishtinë
044161606
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »