SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira-Bregu i Diellit, Prishtine
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
94955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa kater (4) dhomeshe ne Bregu i Diellit (Zona Perendimore, perballe konvikteve te studenteve te restaurant Gizzi). Banesa ka tre (3) dhoma gjumi, dhome pune, dhome dite, kuzhine, banjo, dhe dy(2) ballkona. Gjendet ne katin e trete (te fundit) te nderteses. Cmimi i qirase mujore EUR 480.
Informata rreth publikuesit
ereniku
Prishtinë
044316077
Bregu i Diellit-Zona Perendimore (afer restoran Gizzi) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »