SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese me qira per nje nderkombetare!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
94956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese me qira per nje nderkombetare ne QENDER te qytetit (afer pallatit te rinise, Pejton, mbas Sirius Hotel, Qafa, Tophane)

Banesa duhet te kete dhome dite, kuzhine, 1 dhome te fjetjes, banjo, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 385130

Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »