SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni M1 për Patundshmëri BANESA ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:57
ID e produktit :
94992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
“M1” Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2008 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, si dhe në tërritorin e Shqipërisë.

M1 Agjencion për Patundshmeri merret me këto veprimtari :
- Ndërmjetsim në shitblerje dhe qiradhënje për :
- Shtëpi
- Banesa
- Lokale afariste
- Troje.
- Ndërmjetsim në Projektim dhe Ndërtim
- Bëjmë Matjen dhe vlerësimin për :
- Shtëpi
- Banesa
- Lokale dhe
- Troje
Për të gjitha shpalljet nga Agjencioni M1 në PeshkuiArtë klikoni këtë link: www.peshkuiarte.com/agjencionim1 

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »