SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE ARBERI ISH DRAGODAN
Çmimi :
€345,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:52
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
94998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Arberia ish Dragodani (afer Ambasades Hungareze). Shtepia ka 4 kate ku 400m² mund te shfrytezohen per banim, 150m² terras dhe 150m² hapsir per lokale; me mundesi zgjerimi.

Qmimi 345 000

Kontakti:
tel/viber 045 951 358
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »