SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE VETERRNIK-TE MARIGONA REZIDENCE
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
95004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira shtepine, e cila gjindet ne Veterrnik tek 'Marigona Rezidence'. Shtepia eshte e re, ka dy kate dhe eshte e mobiluar ne teresi.

cmimi i shtepise eshte 800 euro.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.na.vib.4
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »