SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira ne lagjen e spitalit 044 300 123
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
95010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira
70m2 eshte I gatshem per
Fizioterapi
Masazh
Ordinanc
Stomatolog
Dhe shum veprimtari tjera
Tel 044 300 123
Viber. +37744 300 123
Informata rreth publikuesit
latif
Prishtinë
044300123
Lagja e Spitalit [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »