SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agency Patundshmeri HOME VIP Agency Home VIP ka filluar shitjen e banesave te reja ne lagjen GJIMNAZIT PEJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agency Patundshmeri HOME VIP
Agency Home VIP ka filluar shitjen e banesave te reja ne lagjen GJIMNAZIT PEJ
Risi kemi filluar shitjen e banesave ne lagjen me te qet e me te pershtateshme per banim ne pej. ne lagjen e gjimnazit ku ka nje pamje piktureske nga bjeshket e rugoves dhe nga pamje nga qytetit dhe ka nje ajr shum te paster nje qetsi maksimale nje rahti e komuditet shum te madh ku do ket parking te mjaftushem ku do jet afer shkolla dyqanet korza e qyetit ku Banesa dot posedoj markete ftnes restornate etj etj .
Banesat kan madhesi nga me vogla 71.79m2 gjer me madhaj qe esht 127.28m2
Banesat posedojn Ballkona me pamje fantastike banjo te klsases se par gardarob shpajz
andaj po qe deshironi te keni banesa te reja dhe te klasese me cilsore ne qytet urdheroni na kontaktoni sa me par ju mir presim dhe do te jeni te knaqur dhe shum falmenderus per oferten ton
banesat kan qmimin 750 euro per m2
nje qmim qe esht shum i kapshem dhe shum i volitshme per vendin se ku nodhet Ndertesa dhe qetsine komuditetin dhe cilsin qe ka kjo ndertes
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook Inmobile Ornela gashi
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »