SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISI ne Kosov dhe mal te zi do te miret dhe punime te ndryshme si psh,,stampime me stampa gome ,letre ,gome+resina,antike nga betoni sprucato, resina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
ID e produktit :
95018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- R I S I- R I S I - Agjencioni per patundshmeri HOME v.i.p-a perpos qe mirret me shit dhe blerjen e pronave dhe ndertim projektim dizajnime te ndryshme tash e tutje RISI ne Kosov dhe mal te zi do te mirret dhe punime te ndryshme si psh,,stampime me stampa gome ,letre ,gome+resina,antike nga betoni sprucato, resina dhe suvatim i stampuar qe dot thot bejm rregullimin e oborreve veshjen e mureve te ndryshem si te shtepijave rrethojave te ndryhsme lokaleve banesave shkallve stubave bazenave garazhdave etj etj per te gjith ju qe kerkoni te dini me shume rreth punimebve tona dhe kerkoni te beni dicka te tille na kontaktoni

Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook Inmobile Ornela gashi
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »