SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP KA NE SHITE SHTEPIN E VJETER ME 6 ARI TROLL NE LAGJEN E GJEMAJL KADES NE NJE POZICJON SHUM MIR
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
95023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP
KA NE SHITE SHTEPIN E VJETER ME 6 ARI TROLL NE LAGJEN E GJEMAJL KADES NE NJE POZICJON SHUM MIR QE KA MI 4 RRUG DHE ESHT GJDO RRUG E SHTRUR ME KUBEZA DHE PLLACI KA UJ KANALIZIM RRYM TL dhe GJDO GJE ESHT E KOMPLETUR PER PERKTHIM TE MENJEHERSHEM DUKUMTACIONI I REGULLT QMIMI SHUM I ARSYSHEM E SHUM I VOLITSHEM VETEM 55 mi ERO
JU LUTEM TE NA KOMUNIKONI SA ME PAR NE NR TON 0038649699964 tango apo viber.. apo N e facebook Inmobile Ornela gashi apo direkt ju mirpresim sa me par ..
NA KONTAKTONI NE NR TEL 0038649699964 TANGO APO VIBER
— në lagjen Xhemail Kada
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »