SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a ka per shitje BANESEN nga 60m2 ne katin e - V- ne Pej afer stacionit te atobusave afer pikrisht mbas GRETA -1-
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZBRITJE NGA 40mi ne 35mij euro
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a
ka per shitje BANESEN nga 60m2 ne katin e - V- ne Pej afer stacionit te atobusave afer pikrisht mbas GRETA -1-
Banesa esht komplet e RENOVUAR dhe e mbobiluar dhe shitet keshut siq shifet ne foto esht ne shum shum gjendje te mir dhe me mboilur ne vitin 2015. nuk i mungon as nje gje .
Banesa ka ket renditje
Dhom gjUmi - 1-
Dhom per femi - 1 -
Sallon - 1 -
Kuzhin - 1 -
Banjo - 1 -
shpajz - 1 -
Koridor - 1 -
Podrum - 11m 2 .
Parging per vetur .
Qmimi 35 mi euro KOMPLET E MOBILUAR
Qmimi 25mi e pa mobiluar
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »