SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI HOME-VIP-ka ne shitje shtepin 3katshe me 5 ari troll ne qender pejes shtepija nodhet prapa policis apo kokretisht pas pargingut te policic
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
95030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI HOME-VIP-ka ne shitje shtepin 3katshe me 5 ari troll ne qender pejes shtepija nodhet prapa policis apo kokretisht pas pargingut te policic njesis spesijale trolli oh shum i pershtatshem per bizese te ndryshme ka uj- rrym- tv- kabllo -itrnet- kanalizim shtepija esht 3 katshe ka nje oborr te shkelqyshem dhe ka mundesi ndryshimi apo apo ahje per ndoj bizes ka shum mundesi te ndryshme esht i rethur ne 3 anet me rrug andaj esht shum i pershtatshem per shum veprimtari si per jetes ashtu edhe per piznes ju mirpesim
NA KONTAKTONI NE NR TEL 0038649699964 TANGO APO VIBER
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »