SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP KA NE SHITJE TROLLIN NE LAGJEN ISTITUT 100m larg rruges krysore PEJ -VITOMERIC PLLACI KA INFARSTRUKTUR TE PLOT PR
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
ID e produktit :
95032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP KA NE SHITJE TROLLIN NE LAGJEN ISTITUT 100m larg rruges krysore PEJ -VITOMERIC PLLACI KA INFARSTRUKTUR TE PLOT PRONARI SHQIPETAR PERKETHIMI I MENJEHERSHME TROLI KA UJ-RRYM. I PERSHTATSHEM PER BANIM DHE AJO LAGJA KA LEJE NDERITMI 3PLUS 1 ANDAJ KA NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM JU MIRPRESIM. PLACI SHITET NE MENYR URGJENTE BEJM DHE NDRIM ME NDOJ BANES NE PEJ JU MIRPERESIM.
NA KONTAKTONI NE NR TEL 0038649699964 TANGO APO VIBER
— në LAGJE Fidanishte PEJE.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »