SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per patundshmeri HOME VIP ka per shitje palcin prej 5 ari ne banje te pejes Pllaci nodhet larg nga qendra veq 2 min dhe vetm 500 m larg ng
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:05
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
95034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per patundshmeri HOME VIP ka per shitje palcin prej 5 ari ne banje te pejes
Pllaci nodhet larg nga qendra veq 2 min dhe vetm 500 m larg nga qendra e BANJES esht ne drejtim te rruges per ne ORROBERD kokretisht vetem 50m larg nga xhamija
Pllaci ka infrastruktur te plot.
pllaci ka leje ndertimi
pllaci ka uj
pllaci ka rrym
pllaci ka tl fix
palci ka kanalizim
pllaci ka fetyr ballore ne rrug ne asfalt mbi 20m
pllaci ka - Kabllovik -intrent
pllaci nodhet ne nje pozit shum te mir per jetes ne nje qetsi shum madhe nje lagje shum mir
andaj deshironi te keni nje pllac prej 5 ari ne banje te pejes mos hezitoni na kontaktoni sa me par .
AGENCY HOME VIP ju mirpret ne TL 0038649699964 apo tango &viber
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »