SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend parcella - toka dhe dy shtepit nodhen ne nej vend te pa nd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend parcella - toka dhe dy shtepit nodhen ne nej vend te pa ndar dhe jan vet 20m lrag nga ruga krysore asfalltit PEJ- MITROVIC pllaci ka infrastruktur te plot ka uj rrym dhe i ploteson kushtet per banim te me njehershme placi me keto dy shtepi shitet ne menyr urgjente dhe me nej qmim shum te lir me nej qmim simbolik nga 65mi ero qe do te thot 2 shtepija dhe 81 ari me 60 mi ero ju mirpresim ne tl 0038649699964 apo ne FB HOME- VIP-a ju faliminders
— në Gurakovc.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »