SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
95039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e pare . Banesa eshte 65 metra katrore dhe posedon nje dhome dite, nje dhome gjumi, kuzhine, nje banjo, nje koridor , nje shpajz dhe nje ballkon .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Gjilan
044133077
Banesat te spitali, iliria 3/2 nr.14 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »