SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Rrugen 12 Qershori
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
ID e produktit :
95042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim Banesa Rrugen 12 Qershori Afer rruges se gremes
gjithsej 2 banesa ato posedojn nga 107 m2 dhe 97 m2
500 euro metra2 ne to hyjn garazha dhe podrumi

nr : 044-863-189
#ferizaj
Informata rreth publikuesit
ARTI
Ferizaj
044-863-189
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »