SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes 42.480 dy dhoma gj. sallon+kuzhin
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
95046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi "Rrezja" Kati 9-72m2 ka kete renditje2 dhoma gjumisallon me kuzhinshpajzbanjoballkon(Lift)(E gateshme ne shtatot) Cmimi 590m2 tel dhe viber: +38649 288 587

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valona.s
049 288 587
Breg Diellit Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »