SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose leshohet me qira banesa 140 m2 ne aktash
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
95084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose leshohet me qira banesa 140 m2 afer salles 1 tetori ne Aktash
Banesa posedon nxemje qendrore, lift me kartele
Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ndertim i ri
Per me shum informata na kontaktoni 045-344-737
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
045344737
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »