SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia se bashku me lokal Shitet ose nderrohet
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
95114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET ose NDERROHET SHTEPIA
Në lagjen Vreshta në Prishtinë
4 ari Truall me 2 ari oborr

Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt,
dhe ka oborr 2 ari.

Lokali është rreth 100m2 dhe është i gatshëm për
shfrytzim biznesi me laminat dhe pllafon Armstrong si
dhe fasade të jashtme.

Shtepia është 3 kat me ngza 135 m2 plus kulmi mund
të shfrytzohet.

Lagja është e urbanizuar, posedon asfallt,
trovzz ttttuar të gjërë 1.5m dhe me kanalizim.

Pjesa ku gjendet shtëpia është vend ideal për banim
në një periferi të Prishtinës ku mbizotron qetësia dhe
ajri i pastërt.
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
+38649464693
Lagja Vreshtat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »