SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Çera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
95121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera e mobiluar.Banesa ka sallon, nje dhom gjumi ,ballkon,banjo.Kati nr IV gjithashu posedon dhe liftin.Çmimi 300.00€.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prishtinë
044700388
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »