SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
95130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MUAJI I PAR FALAS!!! Leshoj lokal me qera prej 65m2 ne PRISHTINE perball QENDRES SE MJEKSIS FAMILJARE Nr:4. Lokali eshte modern ka 2 WC dhe 2 hyrje i mundshem te ndahet ne dy lokale ne afersi ka 3 barnarore private .Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie e sidomos veprimtari mjeksore silaborator,ordinanc,stomatologji etj. Thirreni ne 044 317 550 / viber, 045 413 272 / viber
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
045 413 272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »