SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me mundesi te shendrimit ne zyre ne qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
ID e produktit :
95182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ndërtese të re (2011) në rrugën Bajram Kelmendi, lëshohet me qera banesa 90m2, në katin e katërt me lift. Banesa ka klimatizim, nxemje qëndrore, një shpajz me maqinë të larjes dhe tharrjes.Banesa është e re, me kuzhinë dhe banjo të kualitetit të lartë.Mund te shendrohet ne hapsire per zyre.Cmimi 600E përshirë të gjitha shpenzimet POS RRYMES.

Ne cmim përshihet abonimi mujor i internetit.
Informata rreth publikuesit
Tef
Prishtinë
044161606
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »