SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan te komuna e re banesat e tregtise
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
95183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne lagjen Arberia ish dragodan te komuna e re ne Prishtine.
Banesa eshte 3 dhomshe dhe gjindet tek kompleksi banesor Tregtia.
Me te gjitha kushtet per nje banim komod duke u bazuar ne ate se eshte extra e mobiluar si dhe posedon 1 dhome dite seb bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe nje toalet te vogel, depo per vendosje te gjesendeve ushqimore apo tjera, kondicioner, sigurim privat dhe garazhen ne bodrum te nderteses. Uji gjithashtu eshte pa nderprerje dhe lifti me kartele qe menagjohet nga kompani private. Sistemi i nxemjes ne banese eshte me ane te energjise elekrike(me kalldaj).
Cmimi i banese eshte 600 euro duke mos perfshire fakturen e emergjise elektrike.

tel.049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »