SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
95197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Arberija (ish Dragodan).Banesa eshte e mobiluar dhe posedon Sallon ,Nje dhom Gjumi,Kuzhin,Banjo,Ballkon,Lift,kati nr IV.Cmimi 300 Euro
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prishtinë
044700388
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »