SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepia
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
95232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia rr.Fadil Jakupi - Kodra e deshmoreve
Shtepia ka 175m2 banim dhe bodrumin
Ne katin e pare ka sallon+kuzhine+dhome gjumi dhe banjo
Ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi dhe nje banjo+ballkon
Shtepia permban te gjith infrastrukturen,rruge,ujesjelles,kanalizim,internet etj...
6 ari truall
per informata na kontaktoni !!!
Informata rreth publikuesit
muhamet
Gjilan
044726956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »