SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per familjar
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit lindor, afer ambulances. Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, dhe eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044 899 243
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »