SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA -PËRDHESË-ULPIANA C-15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa në shitje gjendet në lagjën Ulpiana C-15, kandi 2, kati përdhesë.

Banesa përdhesë ka 48.35m2, me dokumentacion, kurse e kalon 50m2, sipas hapsirës që ka dhe është e fasaduar nga jashtë dhe përbëhet prej:

2 - Dhomave,
1 - kuzhin,
1 - koridor,
1 - banjo me wc,
1 - ballkon,
1 - bodrum i cili përbëhet prej 14 m2 dhe ka një wc, ku është i shëndrruar në banim.

Po ashtu bodrumi gjendet nën banesën përdhesë dhe mund të lidhet në rast nevoje me te.

Banesa në fjalë është shumë e përshtatshme për lokal afarsit.
Informata rreth publikuesit
kresha
Prishtinë
+37744265494
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »