SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pllaci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Madhësia :
2500 m²
ID e produktit :
95296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pllaci gjindet ne fshatin Malishevë, komuna e Gjilanit.
Pllaci ka siperfaqe prej 25ari, ka dalje ne rrugen kryesore me gjatesi prej 42m, i pershtatshem per shfrytëzim të ndryshem.
Pllaci gjindet 1km larg qendres se fshatit si dhe 140m larg EKSIMOR-it ,bëjmë edhe nderrime ne kompenzim te cmimit !

Të interesuarit munden të kontaktojne në numrin 045-387-338
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »