SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jepet me qera banese
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
95299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banese ne qender te Prishtines tek Bulevardi Nene Tereza.
Banesa ka 1 dhome plus kuzhin te ndare ,banjo dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
betim
Prishtinë
3555857041
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »