SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DARDANI
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:23
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
95314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE DARDANI, PËRBALL TERMOKOSIT, KATI 6, ME SIPËRFAQE 105m2, POSEDON 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, WC, BALLKON, POSEDON ASHENSOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 135.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »