SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepi ne Lagjen e Vreshtave - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
95329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shitet Shtepia ne Lagjen e Vreshtave ne Prishtine
*Siperfaqja 500m² (3 kate banimi dhe dy lokale dhe dy garazha dhe nje bodrum)
*Secili kat i shtepise ka hyrje vetmas njelloj sikur banesat.
*Toke: 4 ari perparan dhe mbrapa shtepise e cila ka dalje kah kati i dyte
*Dokumentacioni ne rregull
*Lagje e urbanizuar, afer shkollen fillore dhe ambulanten (100 metra )
*Shtepia eshte e paperfunduar ne total.
*Ndrrim i mundshem
*Te interesuarit te lajmerohen ne kete numer telefonit: 044/881-432 si dhe Viber +37744881432Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
044/ 881-432
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »