SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banes me qera per femra
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
ID e produktit :
95338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banes me qera per studente femra,banesa ka 4 dhoma gjumi,dhoma ndejes kuzhina dhe banjo.banesa gjendet perball santes. Qmimi 50+shpenzimet. Na kontaktoni ne nr:045 557 530.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
045557530
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »