SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
95346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira .Banesa eshte komplet e mobiluar . Permbane 1 dhome gjumi , sallon me kuzhine , banjo , ballkon dhe koridor. Banesa gjindet te Sllovenia sporti.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Filloreta
Pristina
049 930 077
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »