SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -AGENCY HOME VIP Ka per shitje nje shtepi me 3.5 Ari vend Shtepija- pllaci nodhet te kombinatit ne pej
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -AGENCY HOME VIP
Ka per shitje nje shtepi me 3.5 Ari vend
Shtepija- pllaci nodhet te kombinatit ne pej
keto i quajn banesat e kombinatit andja kjo shtepi apo banes ka te ndertuar nje shtepi kuzhin vere dhe nje garazhd ku dhe ka nje pjes mir te oboorit - Bashqe Andaj ju qe deshironi ta keni ne posedim ket pron mos hezitoni
VETEM 40 MI EURO KOMPLET .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »