SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen 62m2 me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen 62m2 me qira. Banesa posedon 5 shtreter dhe eshte mjaft e pershtatshme per studenta. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet ne lagjen Bregu i Diellit afer shkolles Ismail Qemaili.
Cmimi 300 euro me gjitha shpenzimet e kryera nga pronari (rryme,uje,berllog,pastrim i hyrjes)
Informata rreth publikuesit
Fehmi
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »